Novinky - Navos

07
led

Pro potřeby techniky do autoškol má značka STEYR profesionální řešení. Své modely KOMPAKT a MULTI nabízí v úpravě pro výcvik řidičů s kompletním balíčkem služeb. Značka STEYR představuje na trhu jedničku, která v sobě skrývá nejenom kvalitu, ale také krásný vzhled traktorů. Proto si tyto traktory vybírají ti zákazníci, kteří hledají kvalitu a zároveň pohodlí, TOP technologie a prestižní značku. Odlišení nabízíme nejenom do zemědělství, ale také do odborných škol.

   
20
pro

STEYR vyrábí víc než jen vynikající traktory pro práci na poli, v pastvinách a v živočišné výrobě. STEYR vyrábí také traktory, které splní všechny Vaše úkoly v oblasti komunálního sektoru, údržby krajiny a lesnictví.

   
24
lis

S různou kapacitou, náležitě široký rozchod a nízko položené těžiště poskytují dostatečnou stabilitu a optimální rozmetání chlévské mrvy v téměř jakémkoliv terénu.

   
17
zář

Rádi bychom Vám blíže představili inovaci v řadě PROFI a PROFI CVT...

   
06
zář

Značka STEYR je již historicky průkopníkem v inovacích pro zemědělství. Farmářům přinesla jedinečné funkce, jako plynulou převodovku CVT, technologii ECOTRONIC pro ideální moment řazení, nebo funkci OPTI-STOP pro připojení přední nápravy při brždění. Svými inovacemi si dala za cíl přinášet zákazníkům traktory s TOP technologiemi již v základu. Posuďte sami, každý první třídu pozná na první pohled.


   
05
čec

V Rakousku funguje dvojice továren na zemědělskou techniku, které se nachází nedaleko od sebe. Ve městě Sankt Valentin se vyrábí traktory značky Steyr a v třicet kilometrů vzdáleném Grieskirchenu sídlí tradiční výrobce, firma Pöttinger. Obě značky jsou známé po celém světě, velký díl své produkce také exportují. Zároveň ale spolupracují i na rakouském trhu. Ve vzájemné spolupráci také obě společnosti zorganizovaly tiskovou konferenci a prakticky orientovaný workshop se zaměřením na prezentaci novinek.

   
22
čen

Další novinkou, s níž přichází značka Steyr na trh, je inovovaná série traktorů Profi. Nyní je tvořena celkem 14 modely s kompletně novým designem. Design je velmi atraktivní a vychází z provedení, které nově představila nejvýkonnější řada Terrus. Zároveň bude firma Steyr nabízet novou řadu ve třech provedeních tak, aby si každý zákazník mohl vybrat vhodný traktor podle svých představ a potřeb.

   
16
čen

Dne 27. 5. 2016 byla pořádána předváděcí akce produktů SIP, pod záštitou Navos Farm Technic...

   
07
čen
02
čen
20
dub

Děkujeme všem příznivcům značek které prodáváme za návštěvu stánku na výstavě Techagro 2016.

   
Strana 1 z 2
Kontakt

Toto jsou internetové stránky společnosti NAVOS FARM TECHNICS s.r.o., se sídlem Kralice na Hané, Kralický Háj 322, PSČ 798 12, IČO 63489911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, v oddílu C, vložce 21693. Společnost NAVOS FARM TECHNICS s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.

Email
info@navosfarmtechnic.cz
Telefon
+420 725 313 631
Sídlo firmy
NAVOS FARM TECHNIC s.r.o., Kralický Háj 322, 798 12 Kralice na Hané