Profi 4110ET Forestry S14 012

Lesnická technika

Lesní technika

55 - 240 koní

Profesionálové s jménem STEYR Forest. Výrobce traktorů STEYR vždy upravoval své traktory pro lesní účely. Výrobce nabízí širokou škálu originálních úprav a ochran pro použití pro přibližování dřeva a další práce v lese. STEYR se věnuje vývoji svých traktorů již od roku 1947.

Traktory STEYR je možné objednat přímo z výrobního závodu s lesní úpravou v červeno-bílé nebo oranžovo-bílé barvě s možností výběru stupňů úpravy. Traktory STEYR lze vybavovat od 55 do 240 koní dle požadavků zákazníka.

Traktory STEYR lze od 110 koní a modelové řady Profi vybavit otočným pracovištěm nebo plným otočným řízením s velkorysím prostorem pro obsluhu. Ve spojením s plynulou převodovkou CVT a vyvážecí soupravy se stává traktor komfortním společníkem pro vývoz dřeva.

Každý traktor STEYR lze vybavit přímo z výrobního závodu lesními pneumatiky Nokian. Na výběr jsou diagonální nebo radiální typy o různých rozměrech řady TR Forst a TR Multiplus. Ochranné disky včetně ochrany ventilků je součástí každého traktoru, který je objednán s lesními pneumatikami.  

Detailní popis nástaveb pro traktory STEYR

Zkrácení schodů do kabiny Ochrana přední masky
Ochrana SCR katalyzátoru Profesionální návrh lesní ochrany
Ochrana přední nápravy

Ochranné disky s odolnými pneumatikami

 

Kontakt

Toto jsou internetové stránky společnosti NAVOS FARM TECHNICS s.r.o., se sídlem Kralice na Hané, Kralický Háj 322, PSČ 798 12, IČO 63489911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, v oddílu C, vložce 21693. Společnost NAVOS FARM TECHNICS s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.

Email
info@navosfarmtechnic.cz
Telefon
+420 725 313 631
Sídlo firmy
NAVOS FARM TECHNIC s.r.o., Kralický Háj 322, 798 12 Kralice na Hané